08.02.2023
Цей чоловік с дочкою продавали ручки на вулиці для того, щоб вижити. Всього одна фотографія змінила їх життя…

Цей чоловік с дочкою продавали ручки на вулиці для того, щоб вижити. Всього одна фотографія змінила їх життя…

Кожна четверта людина на землі кляне Інтернет за те, що він повністю заполонив наше життя, краде дорогоцінний час, забирає дитинство, молодість, старість і взагалі все на світі. Як не дивно, при цьому кожна друга людина на планеті ставить лайки під подібного роду постами, підключившись до тієї ж ненависної Мережі. Парадоксально, але факт…

Сьогодні ми вирішили показати зворотний, позитивний бік медалі, коли Всесвітня павутина стає головним джерелом добра. Інтернет, а ти не так вже й страшний, як тебе малюють!

Зворушлива фотографія батька-одинака, зроблена випадково на вулицях Бейрута цього літа, в прямому сенсі перевернула життя багатьох людей.

Як з’ясувалося пізніше, людину на знімку звуть Абдул.Реклама

Він сирійський біженець, який виховує свою 4-річну доньку Рим і 9-річного сина Абделилаха один. Ось вже 4 роки чоловік перебуває в Лівані і не може знайти собі постійне робоче місце. Абдул Халім аль-Кадір та його маленька донька абсолютно випадково потрапили в об’єктив одного з норвезьких блогерів.

Гиссус Симонарсон, автор цієї фотографії, недовго думаючи розмістив зворушливе фото в Інтернеті, навіть не підозрюючи, до чого це призведе. Спочатку фотограф опублікував кадр, щоб розшукати цього бідного чоловіка.

Кадр, де Абдул трепетно тримає на плечі заснулу Рим і при цьому намагається продати кулькові ручки, розтопив серця всіх користувачів Мережі. Замість очікуваних 5 000 доларів на рахунок сирійця вже надійшло понад 127 000 доларів США!

На ці гроші Абдул вирішив допомогти таким же бідним, як він сам. На даний момент йому вдалося відкрити пекарню, кебаб-ларьок і навіть власний ресторан, в цих закладах працюють 16 сирійських біженців.

«Це змінило не тільки моє життя, але й життя моїх дітей, а також життя тих сирійців, яким мені вдалося допомогти», — каже із подякою Абдул.

Найбільше пожертв на рахунок батька-одинака перерахували громадяни Великобританії, США, ОАЕ і Саудівської Аравії.

джерело