29.03.2023
«Шкода, коли йдуть кращі»: обірвалося життя досвідченого лікаря, українці сумують

«Шкода, коли йдуть кращі»: обірвалося життя досвідченого лікаря, українці сумують

У Львові не стало українського медика
Як передає Politeka.net, про це повідомили на Facebook-сторінці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Життя досвідченого лікаря обірвалося 12 травня.

«На 67 — му році закінчив своє земне життя лікар з медицини невідкладних станів підстанції №2 СЕМД «Львів» Захарченко Віктор Олександрович. Вся наша команда глибоко сумує з приводу смерті колеги і висловлює щирі співчуття рідним і близьким Віктора Олександровича. Ми з вами у вашій скорботі», — йдеться в повідомленні.


«Немає слів … Страшно шкода, коли йдуть кращі», «схиляю в скорботі низько голову. Вічна і світла пам’ять», » Яка жалість!!! Світла пам’ять! Завжди веселий, дотепний», » вічного спокою тобі, брат. Спочивай з Богом. Земля тобі пухом! Ти був прекрасною людиною і другом! Таким і залишишся в нашій пам’яті», » Олександрович, царство Небесне, земля пухом. Вічна пам’ять», — писали в коментарях під постом.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

ДЖЕРЕЛО