29.03.2023
Я без задньої думки відкрила пошту і мій погляд випадково впав на лист із заголовком «Я дуже чекаю нашої зустрічі». Я знаю, підло з мого боку читати особисту переписку батька, але в той момент я була вражена і не могла повірити. Я просто намагалася знайти спростування зв’язку з цим

Я без задньої думки відкрила пошту і мій погляд випадково впав на лист із заголовком «Я дуже чекаю нашої зустрічі». Я знаю, підло з мого боку читати особисту переписку батька, але в той момент я була вражена і не могла повірити. Я просто намагалася знайти спростування зв’язку з цим

Все почалося з того, що я заповнювала електронні документи для свого батька. Він не дуже сильний в комп’ютерах, тому довірив цю задачу мені. Природно, після реєстрації на пошту приходить лист з посиланням на підтвердження даних. Я без задньої думки відкрила пошту і мій погляд випадково впав на лист із заголовком «Я дуже чекаю нашої зустрічі». Я знаю, підло з мого боку читати особисту переписку батька, але в той момент я була вражена і не могла повірити. Я просто намагалася знайти спростування зв’язку з цим.

Лист був від жінки, яку знає вся моя сім’я. У школі вони вчилися в одному класі з моїм батьком, вона часто приїжджала до нас в гості. Пару раз ми навіть зустрічали Новий рік разом. Судячи з того, їх стосунки тривають з 2012 року. У цих листах все: зізнання в любові, слова ніжності, спогади.

Я не пам’ятаю, щоб мій батько хоч раз так відгукувався про маму. Не пам’ятаю, коли останній раз він говорив їй щось приємне. Ці листи розбили мій світ. Я ніколи не думала, що мій батько така людина.

Вона живе на іншому континенті, але навіть це не зупинило його – він приїжджав до неї кілька разів. Ми нічого не запідозрили. У нашому розумінні, він просто хотів зустрітися з подругою дитинства.

Я знаю, що більшість людей скаже, що я повинна поговорити з батьком або розповісти мамі про це, але я не можу зробити цього. Моя сім’я емоційно закрита, ми ніколи не говоримо про наші емоції, а розлучення в нашій культурі – це просто дикість. Навіть якщо я скажу мамі, вона все одно не подасть на розлучення і буде продовжувати жити зі своїм чоловіком, але тепер уже знаючи, що він кохає іншу жінку. Крім того, вона домогосподарка і навряд чи зможе вижити одна.

Я не можу пред’явити щось батькові, тому що це повністю зруйнує наші з ним стосунки, хоча на даний момент, я навіть не знаю, чи зможу я спілкуватися з ним. Восени я збираюся поїхати вчитися в інше місто і відчуваю, що кидаю маму. З нами ще живе мій брат, але він ставиться до неї як до килимка, а батько ніколи не дбав про їй. Я не знаю, як продовжувати жити власним життям з цим почуттям.

Моя мама в буквальному сенсі ідеальна і вона заслуговує на краще. Я завжди хотіла якомога швидше піти з дому, подорожувати і жити самостійно, але тепер я відчуваю провину навіть думаючи про це. Я хотіла б ніколи не бачив цих листів.

ДЖЕРЕЛО