29.03.2023
Рівняння, яке стало причиною суперечок в інтернеті. А ви зможете його правильно вирішити?

Рівняння, яке стало причиною суперечок в інтернеті. А ви зможете його правильно вирішити?

Математика – це предмет, що відрізняється складністю, але ми повинні знати, як вирішити приклад, подібний сьогоднішньому. Як показує досвід, подібні приклади, викликають багато суперечок, в зв’язку з розбіжностями у відповідях. Думаю, більшість людей науки залишаться не задоволені невірними відповідями.

Даний приклад має тільки одне правильне рішення.

Щоб правильно вирішити приклад, Вам необхідно зосередитися.

Більшість написали відповідь 1 або 9. У деяких вийшов 0, 3 або 6. Але всі ці відповіді неправильні. Ті, хто написав 1 і 9, просто бачили рішення математичного прикладу по-різному. Але єдино правильною відповіддю є дев’ять. І ми щиро вітаємо тих, хто впорався із завданням.

В даному прикладі головне дотримуватися послідовності.

В першу чергу необхідно вирішити дію в дужках. Після цього ми повинні перейти до поділу, а багато хто спочатку помножили цифру 2 на те, що вийшло в дужках. І тільки після цього ми множимо.

Ще раз вітаємо тих, хто з першого разу зумів знайти правильну відповідь.Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

джерело