29.03.2023
“Я прошу вас люди-Допоmожіть синочка врятувати за кордоном”:матір слізно благає…Не 0минайте..Реп0sт

“Я прошу вас люди-Допоmожіть синочка врятувати за кордоном”:матір слізно благає…Не 0минайте..Реп0sт

НА НЬОГО ВДОМА ЧЕКАЄ 2-РІЧНИЙ СИН! ДОПОМОЖІТЬ 19-РІЧНОМУ ІВАНУ, ЯКИЙ ВПАВ З 20-МЕТРОВОЇ ВИСОТИ У ПОЛЬЩІ …максимальний репост просимо-допоможіть родині….На нього вдома чекає 2-річний син! Допоможіть 19-річному Івану, який впав з 20-метрової висоти у Польщі Наш земляк Іван Смірнов у важкому стані в польській лікарні. За кордон він поїхав у травні, влаштувався на роботу. А потім трапилось нещастя. Мати чоловіка просить про допомогу фінансову та молитовну… Нещасний випадок трапився 8 липня. 19-річний Іван Смірнов працював в польському місті Гданськ і під час будівельних робіт обірвався з 20-метрової висоти. Разом з дружиною Іван поїхав на заробітки у травні. Як розповідає його мама, вже у серпні планував приїхати на відпочинок додому, у село Снігурівка на Кременеччині. Розповідав, що дуже чекає цього моменту. — Син в дуже тяжкому стані, його перевезли в лікарню в Познань, зробили три операції. Деякий час був в комі, зараз із коми його вивели, але дуже важке дихання… У нього ще й розпочалось запалення легень, — каже мама Івана Лариса Смірнова. — Мені подзвонили, сказали, що син дуже побитий. А я зразу кажу: “Поможіть йому, у нього маленький син, два роки дитині”… Він не може лишитись без тата. Після падіння з 20-метрової висоти у Івана перелом тазу, перелом ніг та тріщини у хребті, пошкоджені внутрішні органи. — Син поїхав на роботу в Гданськ, там влаштувався працювати офіційно. Дуже з цього радів. 15 серпня планував приїхати додому, щоб побути з синочком, а у вересні знову хотів повертатись. Дружина його теж у Польщі, а маленький синочок залишився зі мною на Кременеччині, — каже жінка. Частину лікування оплатив роботодавець хлопця, але лікування, ймовірно буде довготривалим. Мама хлопця каже, що перевезти сина в Україну наразі немає змоги, стан дуже важкий… Читайте також  “Щоб ви здохли, бандерлоги”: проректор харківського вишу зробив скандальну заяву — Мені сказали, що надія є. Я просто не знаю де себе подіти: плачу та молюсь.

Також прошу помолитись за здоров’я мого сина і ваших читачів, — звертається до небайдужих мама Івана. Довідка Номер карти ПриватБанк: 5168 7574 3028 7625 Смірнова Лариса Романівна Телефон: 068 872 48 01 Лариса Смірнова
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

джерело