29.03.2023
“Рука zламана, ногu,все тіло – в оск0лк0вих п0раненнях..Б1да”:рятуйте молодого бійця АТО….Реп0ст хоч зробіть..

“Рука zламана, ногu,все тіло – в оск0лк0вих п0раненнях..Б1да”:рятуйте молодого бійця АТО….Реп0ст хоч зробіть..

Важкопораненого криворізького бійця Бориса Басса бортом доправили до Києва. Про це повідомила відома волонтерка Наталія Юсупова. репост просимо-допоможіть

14 червня 22-річний офіцер із Кривого Рогу підірвався на вибуховому пристрої під час виконання бойового завдання біля Мар’їнки на Донеччині. Нашого земляка доправили в дніпровську лікарню імені Мечникова. Через важкі кульові поранення, хірургам довелося ампутувати Борису кисть лівої руки. Йому насилу врятували око. Медики роблять усе, щоб Борис не втратив ноги. Попереду у хлопця – тривала і вартісна реабілітація.

З Дніпра хлопця перевезли до київського військового шпиталю.

“Йому всього 22 роки. У нього ампутована рука, інша рука зламана, ноги і фактично все тіло – в осколкових пораненнях. Він родом із Кривого Рогу, з багатодітної сім’ї. Крім нього, в родині є ще троє дітей, наймолодшому 6 років. Батьки важко працюють на заводі і зараз їм удвічі важче. Мама перебуває поруч із сином. Відновлення буде довгим. Цей хлопець сильний і мужній, гордість України”, – написала волонтерка.

Наш оборонець дуже потребує фінансової підтримки! Давайте гуртом допоможемо воїну якнайшвидше стати на ноги і відновитися після поранення! 

Картки ПриватБанку: 4149 4971 0061 6137, 4441 1144 4781 0530 Борис Басс, 5168 7427 2390 8251 Басс Марина Борисівна

Фото з лікарні ім. Мечникова та Наталії Юсупової.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

джерело