29.03.2023
Місто на ногах! Вони зробили немислиме – розгромили. Він терміново звернувся, задіяли усіх: не може зійти з рук

Місто на ногах! Вони зробили немислиме – розгромили. Він терміново звернувся, задіяли усіх: не може зійти з рук

В Умані вандали викрали вночі зі стели загиблим учасникам АТО три фотокартки героїв та зламали прожектор для підсвітки Обеліску Слави. Про це повідомив перший заступник голови Черкаської обласної ради, керівник ТОП “Європейська Солідарність” Роман Сущенко. На своїй сторінці у Фейсбук він закликав правоохоронні органи знайти і покарати винних у спаплюженні меморіалу.https://www.youtube.com/embed/1n5UtKro1-c?feature=oembed

“Закликаю місцеві правоохоронні органи з’ясувати усі обставини цього жахливого акту вандалізму, розшуку та притягнення до відповідальності причетних до паплюження пам’яті захисникам України, які ціною власного життя зупинили агресора”, – написав Сущенко.

Він повідомив, що вже разом з колегами звернувся до правоохоронців з вимогою негайно розпочати слідчі дії.

“Разом з Іриною Геращенко та депутатами Уманської міської ради від “Європейської Солідарності” звертаємося до Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області щодо невідкладного початку досудового розслідування”, – повідомив Роман Сущенко.

Ексбранець Кремля також закликав відповідальних уманчан бути пильними й робити усе можливе для упередження подібних проявів вандалізму та неповаги до пам’яті українських патріотів.

Нагадаємо, що колишній політв’язень Кремля Сущенко став першим заступником голови Черкаської облради. Його кандидатуру підтримали 38 депутатів. Сущенко, який кілька років провів у російській тюрмі за сфабрикованими звинуваченнями у шпигунстві, зазначив, що це призначення – величезна честь і відповідальність для нього.

Джерело