29.03.2023
В Іспанії поліцейські знайшли саморобний підводний човен наркот0рговців

В Іспанії поліцейські знайшли саморобний підводний човен наркот0рговців

Світ В Іспанії поліцейські знайшли саморобний підводний човен наркоторговців Поліція Іспанії вилучила саморобний підводний човен, здатний перевозити до двох тонн наркотиків.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на поліцію Іспанії. Шумы в ушах и головная боль – первые признаки инсульта! Эта полезная привычка спасет вам жизнь. Натощак… Друга третина лютого і велика частина березня буде пов’язані з…

Найточніший гороскоп від Глоби Украина ввела запрет на таблетки от давления! С 15 марта каждый пенсионер нашей страны обязательно… Чтобы не оторвало тромб и не разбил инфаркт Немедленно исключите из рациона белый… Д

ев’ятиметрове судно було виявлено на промисловому складі в південному місті Малага. Поліція вважає, що підводний човен зі скловолокна і фанери готувався до контрабанди наркотиків, але ще не використовувався. Його виявили під час масштабної спецоперації, в якій брали участь п’ять інших країн і Європол. Поліція повідомляє, що 52 людини були затримані під час рейдів по Іспанії, а також вилучені великі партії кокаїну і гашишу.

Також ліквідована лабораторія з виготовлення наркотиків. У 2019 підводний човен з вантажем у 3000 кг кокаїну була захоплена поліцією на північному заході Іспанії після того, як судно сіло на мілину.

Передбачалося, що цей підводний човен прибув з Колумбії.

джерело