У  шпиталі в Харкові помер військовослужбовець 57-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Дмитро Сівоконь, який зазнав важкого поранення тиждень тому від ворожого обстрілу в зоні ООС.

Про це смерть воїна, яка сталася 23 липня, повідомило “Суспільне” з посиланням на харківську волонтерку Ярину Чаговець із “Сестер милосердя АТО”.

За інформацією видання, Сівоконь був госпіталізований після обстрілу в Луганській області. З ним евакуювали ще кількох поранених.

“Його поклали до реанімації. Наступного ранку він вже прийшов до тями, самостійно дихав. Потім стало гірше. Його знову під’єднали до апарату дихання, зробили кілька операцій. На жаль, вчора стан погіршився сильно. Близько 16:00 вчора він помер”, — розповіла Чаговець 24 липня.

За інформацією львівської волонтерки Світлани Сидоренко, у бійця залишилися дружина з двома дітьми (два з половиною і дев’ять років) та 13-річний син від першого шлюбу.

За даними “Новинарні“, Дмитро Сивоконь – сьома бойова втрата ЗСУ з початку липня.

4 липня від обстрілу під Мирним Донецької області загинув медик 93 омбр капітан Юрій Письменний.

5 липня під обстрілом із ПТРК поблизу Чермалика на Донеччині загинув заступник начальника тилу 93 омбр майор Богдан Бродовський.

8 липня від обстрілу біля села Піски під Донецьком загинув сержант із 15 омпб 58 омпбр Євгеній Курасов.

9 липня від кулі снайпера під Золотим загинув старший солдат Володимир Яськів із 24 омбр імені Короля Данила.

13 липня внаслідок мінометного обстрілу на Луганщині загинув Андрій Бєляєв “Бєлий”, боєць 57-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ імені кошового отамана Костя Гордієнка.

19 липня у харківському шпиталі від отриманих ран помер поранений боєць 10 огшбр Олександр Горбенко, який був поранений 15 липня під обстрілом на Донеччині.

джерело

Від admin