Велике гoрe в рoдинi нaшoї колеги Алли Мазур…Допоможіть благаю🙏Зробіть хоча б репост та +❗“він дуже хоче жити!Я благаю вас люди не оминайте нашу біду!…Допоможіть йому подолати хворобу!Щиро дякую”Максимальне поширення!++Дуже вдячні!

Друзі, «Сніданок з 1+1» просuть допомогu. Чотири з половиною роки виснажливої боротьби за життя. Такий шлях вже пройшов Антон Мазур – син нашої колеги Мазур Алла, що працює адміністратором програми. максимальне поширення-допоможіть нам…

У хлопця — гострий лімфобластний лейкоз. Завдяки допомозі небайдужих, він уже пройшов декілька курсів дороговартісної хіміотерапії та операцію з пересадки кісткового мозку в клініці у Туреччині. Ми всі вірили, що хвороба назавжди відступила.

Але в Антона стався рецидив. Зараз він знову потребує пересадки кісткового мозку, а перед тим — негайної хіміотерапії вартістю 30 тисяч доларів. І ми знову просимо вас допомогти. У нього є шанс на одужання.

Реквізити для допомоги синові адміністратора програми “Сніданок з 1+1” Алли Мазур

  • Монобанк: 5375 4141 2072 9990
  • Приватбанк: 4731 2191 2236 7083

Обидві карти належать Мазур Аллі Володимирівні, мамі.https://go.rcvlink.com/static/iframe.htm

Зараз Антону – 23. Вперше про свій діагноз він дізнався, щойно закінчив школу. І майже весь цей час провів у лікарнях. Ми віримо, що попереду його чекає щасливе та насичене життя! Давайте разом допоможемо йому це втілити.

джерело

Від admin