Чому одні люди щодня фонтанують енергією і радістю, завжди на позитиві і готові працювати з ранку до ночі з посмішкою на обличчі, а інші – ледве сповзають з ліжка вранці, мають похмурий вигляд і всім своїм єством випромінюють смуток і втому від життя? Причин тому, звичайно, може бути безліч, але однією з головних є кількість певних вітамінів і корисних мінералів в організмі.

Здавалося б: до чого тут вітаміни і мікроелементи, хіба вони можуть так сильно вплинути на людину? Відповідь фахівців категоричний: звичайно! Саме тому так важливо харчуватися різноманітною, корисної та якісної їжею. Але якщо отримати необхідну кількість таких речовин природним способом не виходить, на допомогу приходять фармацевти.

Завдяки сучасним технологіям і розвитку медицини, купити синтетичні вітаміни і мінерали сьогодні можна практично скрізь. Навіть великі супермаркети взялися «продавати здоров’я» людям. Але робити покупки в таких магазинах ми не рекомендуємо. Краще звернутися в спеціалізовані точки продажу, які мають відповідну ліцензію. Таким чином можна бути впевненим у правильності зберігання БАДів (біологічно активних добавок) і їх якості, а також розраховувати на професійні консультації фахівців в даній області. Ну, ось, наприклад, завжди продається високоякісна продукція і надається допомога в підборі препаратів. Та й ціни на цьому сайті цілком доступні.Читайте цікаве:

 1. Салати без майонезу – неможливе можливо!
 2. Що приготувати на сніданок?
 3. Що приготувати на обід – прості рецепти
 4. Що приготувати на вечерю?

Вітаміни, мінерали, БАДи: ви питаєте – ми відповідаємо

Інтерес споживачів до вітамінів, мінералів і БАДів можна умовно звести до цих 5 питань.

 • Читала, що купувати БАДи марно. Даремно викинуті гроші … Чи так це?

Офіційно біологічно активні добавки не вважаються лікарськими засобами. Якщо в організмі критично не вистачає будь-яких вітамінів або мінералів, краще звернутися до лікаря, який підбере курс медпрепаратів для їх заповнення. БАДи ж покликані підтримувати більш-менш здоровий організм. Багато лікарів, в тому числі і послідовники доказової медицини, нерідко виписують своїм пацієнтам саме БАДи. Вони на власній практиці не раз вже переконалися в їх дієвості. Та й відгуки про подібні препаратах в Мережі доводять те ж саме!

 • Чи потрібно приймати вітаміни і мінерали, якщо у мене досить різноманітне щоденне меню?

Фахівці вважають, що так. Наприклад, Рей Курцвейл (вчений-футурист) і Террі Гроссман (доктор медичних наук) довели: сучасні методи ведення сільського господарства призвели до того, що вітамінів і мікроелементів в продуктах харчування стало значно менше, ніж, скажімо, років 10-20 тому. Звідси і виникає необхідність прийому додаткових препаратів, які зможуть покрити щоденну необхідність організму в даних речовинах.

 • Чи варто давати дітям додаткові вітаміни і мінерали у вигляді БАДів?

Якщо ваша дитина – вегетаріанець, веган або дотримується будь-якої іншої дієти, тоді питання про прийом додаткових вітамінів і мікроелементів навіть стояти не повинен. Тут без варіантів: вони необхідні, як повітря.

Якщо ж дитина повноцінно харчується, то більшості випадків досить прийому вітаміну D для нормального росту, правильного формування скелета, здоров’я зубів, функціонування імунної та ендокринної систем.

 • Як правильно підібрати засоби?

Все залежить від того, яким повинен бути ефект від прийому кошти:

 1. для швидкого загоєння ран і формування місцевого імунітету варто брати вітаміни групи A;
 2. для підвищення імунітету, поліпшення роботи мозку, для здоров’я волосся, шкіри, нігтів, уповільнення старіння потрібні вітаміни групи B;
 3. для зміцнення судин і кісткових тканин, а також поліпшення зору знадобляться вітаміни групи C і т.д.

Що стосується мінералів, то кальцій бере участь у виробленні колагену і сприяє поліпшенню стану кісток, залізо допомагає переносити кисень по кровоносній системі, цинк відповідає за якість крові, магній – за синтез білків … Продовжувати можна довго. Простіше звернутися до фахівця, який допоможе підібрати препарати, в залежності від стану вашого організму.

 • Чи існують універсальні вітаміни і мінерали, які вирішать відразу кілька проблем з організмом.

Так, такі препарати існують. Наприклад, на сайті amrita.ua дівчата і жінки можуть підібрати вітаміни і мінерали для краси. В одній таблетці міститься норма кальцію, вітаміну С і D. Регулярний прийом препарату гарантує красу волосся, шкіри, нігтів. Також можна купити комплекси для тих, хто веде активний спосіб життя, страждає від психічної втоми або недостатню міцність кісток.

Сподіваємося, ви змогли знайти в нашій статті відповіді на свої питання. Ну, а якщо залишилися якісь неясності, то, думаємо, фахівці спеціалізованих магазинів, в яких продаються вітаміни, мінерали та БАДи, з радістю допоможуть вам у їх вирішенні! Будьте здорові!

джерело

Від admin